TÜRKİYE'NİN

En İyi Sosyal Medya Hizmeti

Müşterilerimizi memnun etmek için sürekli çalışıyor ve yenileniyoruz.Anlık kazanç peşinde değil,sürekli çalışma prensibiyle sizler ile sürekli ilgileniyoruz.

bakiye-yukle

Neden Bizi Seçmelisiniz?

hızlı-hizmet

Hızlı Hizmet

ekstra-servis

Otomatik Servis 7/24

hesap-yönetimi

Hesap Yönetimi

kaliteli-kullanıcı

Kaliteli Kullanıcı

Sosyal Medya Hizmet paneli nedir?

Üye OL

Sosyalilgi; Soyal Medya profil hesaplarınız ve işletme sayfalarınız için takipçi, beğeni, yorum ve abone planlarınızı yürüten oto fonksiyonel çalışan bir SMM (Social Media Marketing) panel sistemidir. Kullanıcılar sosyal medyada kişisel hesaplarını ve işletme sayfalarını şifrelerini paylaşmadan güvenle yönetebilir, sosyal medya dünyasında geniş bir profil kitlesine ve yüksek etkleşimli işletme sayfasına sahip olabilirler. Üstelik tüm bu hizmetleri 7/24 online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sistem otomatik olarak sizi yönlendirecektir.

SMS Onay entegrasyonu ve online ödeme altyapısına sahip sosyalilgi.com 7/24 online ödeme için Shopier ile alt yapı çalışmalarını tamamlamıştır. Online ödemelerde kredi kartlarına 12 AY taksit** imkanı sunulmaktadır. Diğer ödeme yöntemlerinden Havale/EFT ve PAPARA ödeme sistemleri için sitemize üye olabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

**Taksitli ödeme seçeneklerinde sağlayıcı tarafından komisyon alınabilir.